Matematik Köyü

10 yıl önce bugün 10 Nisan 2011 de Kulübüm ve sizlerin de desteğiyle Cem Yılmaz gösterisi gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz etkinlik sonucu Matematik köyümüzde Gayrettepe RK & Cem Yılmaz ismini taşıyan bir evimiz var.Cocuklarınız, torunlarınız giderlerse köyümüze , mutlaka evimizi görmelerini öneririm. Matematik köyüne 10 yıl önce el uzatan Rotaryen aileleriyle gurur duyabilirler. Dünyanın da büyük ilgi gösterdiği Matematik köyümüzle bizde gurur duyuyoruz.

 

Başlangıç Zamanı

12:00 am

Nisan 11, 2011

Bitiş Zamanı

12:00 am

Nisan 11, 2011

Adres

Şirince/İzmir

Etkinliği Düzenleyenler

    1 Yorum

  1. Haziran 17, 2021

    Sevgili Cemal Başkanım ve Gayrettepe Rotary kulübünün gelmiş geçmiş tüm Rotaryenlerini tekrar kutluyorum ve sizler ile gurur duyuyorum
    Donemimizin bence en büyük ve örnek bir projesi idi. Böyle bir proje ile Hem Rotary Anadolu lisesine hemde Matematik köyüne inanılmaz bır fon sağlamış oldunuz.Bu gün Ataşehir Anadolu lisesinde tam 960 öğrenci eğitim görüyor,matematik köyünü ve başarılarını Başkanım açıklamış,başka ne diye bilirim ki,gizlerim yaşarıyor,hizmet budur,insanlara dokunmak budur,ROTARY budur,sizler iyiki varsınız,var olunuz.
    Sevgiler Saygılar hepinize.